OLYMPUS SZ-31MR

OLYMPUS SZ-31MR

14.990,00 ден.   Спореди

OLYMPUS SZ-31MR, Black, 16 Mpixels CMOS, 24x super wide optical zoom 24mm, Multi recording (photo and movie in same time), in camera HDR, iHS, FullHD video, 3D photo, metal body, Wireless via Eye Fi c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS SZ-31MR, Black, 16 Mpixels CMOS, 24x super wide optical zoom 24mm, Multi recording (photo and movie in same time), in camera HDR, iHS, FullHD video, 3D photo, metal body, Wireless via Eye Fi card, TruePic V Image Processor, Dual image stabilisation, ISO 6400, 3.0” LCD Touch screen 920k, SDHC slot, HDMI, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи