OLYMPUS SP-620UZ

7.699,00 ден.   Спореди

OLYMPUS SP-620UZ, Black, 16.0 Mpixel, 21x wide optical zoom lens 25mm, 3D photo shooting, HD video, HDR, TruePic III+ Picture Processor, Dual Image stabiliser, 3.0” LCD screen, ISO 1600, SDHC slot, HD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS SP-620UZ, Black, 16.0 Mpixel, 21x wide optical zoom lens 25mm, 3D photo shooting, HD video, HDR, TruePic III+ Picture Processor, Dual Image stabiliser, 3.0” LCD screen, ISO 1600, SDHC slot, HDMI, Wireless Eye fi compatibility, 4x AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи