Olympus FE46 white

Olympus FE46 white

7.610,00 ден.   Спореди

Olympus FE46 white, 12 Megapixels, 5x optical zoom, 2.7" LCD, VGA video, ISO 1600, 2x AA battery, xD card


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.610,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympus FE46 white, 12 Megapixels, 5x optical zoom, 2.7" LCD, VGA video, ISO 1600, 2x AA battery, xD card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи