OLYMPUS D-745/8GB/BAG

OLYMPUS D-745/8GB/BAG

4.999,00 ден.   Спореди

OLYMPUS D-745/8GB/BAG, Black, 14.5 Mpixels, 5x wide optical zoom 26mm, HD video,Super slim metal body, Image stabiliser, 3.0” LCD screen, SDHC slot, Lithium-ion battery, X5TECH Digital Camera Bag DCB-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS D-745/8GB/BAG, Black, 14.5 Mpixels, 5x wide optical zoom 26mm, HD video,Super slim metal body, Image stabiliser, 3.0” LCD screen, SDHC slot, Lithium-ion battery, X5TECH Digital Camera Bag DCB-12, inner size: 11.5*8.5*4.5cm, Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/8GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи