Olympia Laminator A 296

Olympia Laminator A 296

1.790,00 ден.   Спореди

Olympia Laminator A 296, from business card up to A4, Jam release,Laminating speed 300mm/min, warm up time 5-10 minutes, Automatic switch off when overheating, for 80mic and 125mic pouches, included 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympia Laminator A 296, from business card up to A4, Jam release,Laminating speed 300mm/min, warm up time 5-10 minutes, Automatic switch off when overheating, for 80mic and 125mic pouches, included 2x A4, 2x A5 and 2x business card pouches

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка