Olympia Dynamo flashlight DL 1500

Olympia Dynamo flashlight DL 1500

349,00 ден.   Спореди

Olympia Dynamo flashlight DL 1500, 3 LEDs, switching between LEDs, 1 minute of winding gives 15 minutes use, opportunity to charge Nokia 6V phones


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 349,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympia Dynamo flashlight DL 1500, 3 LEDs, switching between LEDs, 1 minute of winding gives 15 minutes use, opportunity to charge Nokia 6V phones

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка