Olympia Digital Dictation machine MEMO 77 II, 128MB Memory, Up to 3200 minutes recording in LP mode, up to 198 records (2 folders), 2digit LCD display, Built in microphone and speaker, Earphone/External microphone jack, 2x AAA batteries

1.899,00 ден.   Спореди

Olympia Digital Dictation machine MEMO 77 II, 128MB Memory, Up to 3200 minutes recording in LP mode, up to 198 records (2 folders), 2digit LCD display, Built in microphone and speaker, Earphone/Extern...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympia Digital Dictation machine MEMO 77 II, 128MB Memory, Up to 3200 minutes recording in LP mode, up to 198 records (2 folders), 2digit LCD display, Built in microphone and speaker, Earphone/External microphone jack, 2x AAA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка