Olympia 4in1 SET with Laminator A 230  (up to A4

Olympia 4in1 SET with Laminator A 230 (up to A4

1.499,00 ден.   Спореди

Olympia 4in1 SET with Laminator A 230 (up to A4, jam release, warm up time 2-3 minutes, 250mm/min )Trimmer EZ 60 (cutting photo and paper to desired size, maz 7 sheets, 304mm cut length), Corner cutt...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Olympia 4in1 SET with Laminator A 230 (up to A4, jam release, warm up time 2-3 minutes, 250mm/min )Trimmer EZ 60 (cutting photo and paper to desired size, maz 7 sheets, 304mm cut length), Corner cutter (for rounded corners), Lamination pouches (8x A4, 8x A5, 8x A6, 16x 60x95mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка