Nylon Cable Ties 100pcs bag - 4.8mm/200mm

Nylon Cable Ties 100pcs bag - 4.8mm/200mm

90,00 ден.   Спореди

NYT-200 nylon cable ties 200mm 4.8mm width bag of 100 pcs

Nylon cable ties
Bag of 100 pcs
200mm length, 4.8mm width


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NYT-200 nylon cable ties 200mm 4.8mm width bag of 100 pcs

Nylon cable ties
Bag of 100 pcs
200mm length, 4.8mm width

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка