Nylon Cable Ties 100pcs bag - 2.5mm/100mm

Nylon Cable Ties 100pcs bag - 2.5mm/100mm

50,00 ден.   Спореди

NYT-100 nylon cable ties 100mm 2.5mm width bag of 100 pcs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 50,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NYT-100 nylon cable ties 100mm 2.5mm width bag of 100 pcs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка