Nylon Cable Ties 100pcs bag - 2.5mm/100mm

Nylon Cable Ties 100pcs bag - 2.5mm/100mm

  Спореди

NYT-100 nylon cable ties 100mm 2.5mm width bag of 100 pcs


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NYT-100 nylon cable ties 100mm 2.5mm width bag of 100 pcs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка