NotePal Infinite EVO R9-NBC-INEV-GP NB cooler w/ 4 USBs

NotePal Infinite EVO R9-NBC-INEV-GP NB cooler w/ 4 USBs

2.350,00 ден.   Спореди

NotePal Infinite EVO R9-NBC-INEV-GP NB cooler w/ 4 USBs, cable management, 8cm blower fan * 2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.350,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NotePal Infinite EVO R9-NBC-INEV-GP NB cooler w/ 4 USBs, cable management, 8cm blower fan * 2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка