Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol for LITEON/TOSHIBA 19V/4.74A 2,5/5,5 mm plug Compatible

  Спореди

ITEM CODE: NBP19
90W AC Adapter Comp LITEON TOSHIBA 19V 4,74A Plg 2,5/5,5

Compatible LITEON/TOSHIBA 19V/4.74A
19V 4.74A, DC Connecter size: 2.5/5.5

Without Power Cable
Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ITEM CODE: NBP19
90W AC Adapter Comp LITEON TOSHIBA 19V 4,74A Plg 2,5/5,5

Compatible LITEON/TOSHIBA 19V/4.74A
19V 4.74A, DC Connecter size: 2.5/5.5

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC19V 4.74A
Power: 90W
DC Connector size:
Internal Diameter: 2.5mm
External Diameter: 5.5mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка