Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol for IBM/LENOVO 20V/4.5A Rectangular plug Compatible

Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol for IBM/LENOVO 20V/4.5A Rectangular plug Compatible

890,00 ден.   Спореди

Compatible with the following notebook models:
0B46994, 0B46995, 0B46996, 0B46997, 0B46998, 0B46999, 0B47000, 0B47001, 0B47002, 0B47003, 0B47004, 0B47005, 0B47006, 0B47007, 0B47008, 0B47009, 45N0...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compatible with the following notebook models:
0B46994, 0B46995, 0B46996, 0B46997, 0B46998, 0B46999, 0B47000, 0B47001, 0B47002, 0B47003, 0B47004, 0B47005, 0B47006, 0B47007, 0B47008, 0B47009, 45N0235, 45N0236, 45N0237, 45N0238, 45N0239, 45N0240, 45N0245, 45N0246, 45N0249, 45N0250, 45N0305, 45N0306, 45N0309, 45N0310, 36200235, 36200236, 36200237, 36200252, 36200254, 36200298, PA-1900-72, ADLX90NCC3A, ADLX90NDC3A, ADLX90NLC3A

ThinkPad T540p 20BF005U
ThinkPad T540p 20BF005UUS
ThinkPad T540p 20BF005X
B40
B40-30
B40-45
B40-70
B50
M4450A - Lenovo
N20p
N40
N40-30
N40-45
N40-70
N50 - Lenovo
N50-30
N50-45
N50-70
New ThinkPad X1 Carbon Ultrabook
S410p - Lenovo
S410p Touch Series
S510p - Lenovo
S510p Touch Series
ThinkPad X1 New Carbon
ThinkPad E450
ThinkPad E455
ThinkPad E460
ThinkPad E550
ThinkPad E550C
ThinkPad E555
ThinkPad E560
ThinkPad E565
ThinkPad Edge E431
ThinkPad Edge E440
ThinkPad Edge E450
ThinkPad Edge E455
ThinkPad Edge E531
ThinkPad Edge E540
ThinkPad Edge E550
ThinkPad Edge E550c
ThinkPad Helix
ThinkPad L440
ThinkPad L450

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка