Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol for HP/ASUS/TOSHIBA 19V/4.74A 2,5/5,5 mm Compatible

Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol for HP/ASUS/TOSHIBA 19V/4.74A 2,5/5,5 mm Compatible

640,00 ден.   Спореди

ITEM CODE: NBP19
90W AC Adapter Comp HP ASUS LITEON TOSHIBA 19V 4,74A Plg 2,5/5,5

Compatible HP/ASUS/LITEON/TOSHIBA 19V/4.74A
19V 4.74A, DC Connecter size: 2.5/5.5

Without Po...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 640,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ITEM CODE: NBP19
90W AC Adapter Comp HP ASUS LITEON TOSHIBA 19V 4,74A Plg 2,5/5,5

Compatible HP/ASUS/LITEON/TOSHIBA 19V/4.74A
19V 4.74A, DC Connecter size: 2.5/5.5

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC19V 4.74A
Power: 90W
DC Connector size:
Internal Diameter: 2.5mm
External Diameter: 5.5mm


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка