Notebook Universal Power Adapter 75W Hantol for HP/ACER/ASUS/TOSHIBA 19V/3.95A 2,5/5,5 mm Compatible

Notebook Universal Power Adapter 75W Hantol for HP/ACER/ASUS/TOSHIBA 19V/3.95A 2,5/5,5 mm Compatible

650,00 ден.   Спореди

ITEM CODE: NBP12
75W AC Adapter Comp ASUS ACER COMPAQ HP TOSHIBA FUJITSU SIEMENS 19V 3,95A Plg 2,5/5,5

Compatible ASUS ACER COMPAQ HP TOSHIBA FUJITSU SIEMENS 19V 3.95A
DC Connecter s...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ITEM CODE: NBP12
75W AC Adapter Comp ASUS ACER COMPAQ HP TOSHIBA FUJITSU SIEMENS 19V 3,95A Plg 2,5/5,5

Compatible ASUS ACER COMPAQ HP TOSHIBA FUJITSU SIEMENS 19V 3.95A
DC Connecter size:
2.5/5.5
Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC19V 3,95A
Power: 75W
DC Connector size:
Internal Diameter: 2.5mm
External Diameter: 5.5mm

Without Power Cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка