Notebook Universal Power Adapter 65W Hantol for HP/COMPAQ 18,5V/3,5A 1.7/4.8mm plug Compatible/INF06

Notebook Universal Power Adapter 65W Hantol for HP/COMPAQ 18,5V/3,5A 1.7/4.8mm plug Compatible/INF06

620,00 ден.   Спореди

65W AC Adapter Comp HP COMPAQ 18,5V 3,5A Plug 1.7/4.8 mm

Compatible HP Compaq 65W AC Adapter
18.5V 3.5A, DC Connecter size: 1.7/4.8

Without Power Cable

Input: AC100-240V...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 620,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


65W AC Adapter Comp HP COMPAQ 18,5V 3,5A Plug 1.7/4.8 mm

Compatible HP Compaq 65W AC Adapter
18.5V 3.5A, DC Connecter size: 1.7/4.8

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC18.5V 3.5A
Power: 65W
DC Connector size:
Internal Diameter: 1.7mm
External Diameter: 4.8mm

Compatibility:

DV1000,DV2000,DV4000,DV5000,ZT3000,ZE2000,ZE4900, ZE2000, ze2300, ze2315, ze2315us, ze2308wm, ZT3000 Series, ZE4900, ZT3010US, ZT3020US, NW8000, DC895A, X1220US, X1000 Special Edition L2000 --- Tablet PC TX1000 Series

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка