Notebook Universal Power Adapter 65W Hantol for HP/COMPAQ 18,5V/3,5A 1.7/4.8mm plug Compatible/INF06

615,00 ден.   Спореди

Notebook Universal Power Adapter 65W Hantol for HP/COMPAQ 18,5V/3,5A 1.7/4.8mm plug Compatible/INF06


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 615,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Universal Power Adapter 65W Hantol for HP/COMPAQ 18,5V/3,5A 1.7/4.8mm plug Compatible/INF06

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка