Notebook Universal Power Adapter 65W Hantol for ACER/ASUS/IBM/HP/FS/TOSHIBA 19V/3.42A 1,7/5.5mm plug

Notebook Universal Power Adapter 65W Hantol for ACER/ASUS/IBM/HP/FS/TOSHIBA 19V/3.42A 1,7/5.5mm plug

650,00 ден.   Спореди

ITEM CODE: NBP09
90W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON FUJITSU-SIEMENS TOSHIBA 19V 3,42A PLUG 1,7/5.5 MM

Compatible 65W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON
FUJ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ITEM CODE: NBP09
90W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON FUJITSU-SIEMENS TOSHIBA 19V 3,42A PLUG 1,7/5.5 MM

Compatible 65W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON
FUJITSU-SIEMENS TOSHIBA

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC19V 3.42A
Power: 65W
DC Connector size:
Internal Diameter: 1.7mm
External Diameter: 5.5mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка