Notebook Universal Power Adapter 45W Hantol for IBM/LENOVO 20V/2.25A Rectangular plug Compatible

Notebook Universal Power Adapter 45W Hantol for IBM/LENOVO 20V/2.25A Rectangular plug Compatible

650,00 ден.   Спореди

ITEM CODE: NBP39
45W AC Adapter Compatible for IBM LENOVO 20V 2,25A Rectangular Plug

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC20V 2,25A
Power: 45W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ITEM CODE: NBP39
45W AC Adapter Compatible for IBM LENOVO 20V 2,25A Rectangular Plug

Without Power Cable

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC20V 2,25A
Power: 45W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка