Notebook Universal Power Adapter 120W Hantol for SONY 19.5V/6.15A 6.0/4.0mm plug Compatible

Notebook Universal Power Adapter 120W Hantol for SONY 19.5V/6.15A 6.0/4.0mm plug Compatible

950,00 ден.   Спореди

Compatible 19,5V 6,15A Tip 6.0-4.0-120W AC adapter for Sony

Input: AC100-240V (worldwide use)

Output: DC19,5V 6.15A

Power: 120W Max

DC Connecter (Barrel) size:
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 950,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compatible 19,5V 6,15A Tip 6.0-4.0-120W AC adapter for Sony

Input: AC100-240V (worldwide use)

Output: DC19,5V 6.15A

Power: 120W Max

DC Connecter (Barrel) size:

Internal Diameter: 6.0mm

External Diameter:4.0mm

Without Power Cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка