Notebook Stand Zeller Table 59x40x6cm White

Notebook Stand Zeller Table 59x40x6cm White

650,00 ден.   Спореди

White lap tray with an ergonomically formed loop
Soft storage space with a textile cover
With practical carrying handle
Stable surface made out of synthetic material
Size (W x D x H wi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


White lap tray with an ergonomically formed loop
Soft storage space with a textile cover
With practical carrying handle
Stable surface made out of synthetic material
Size (W x D x H with pillow): approx. 59 x 40 x 5 cm


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка