Notebook Stand Targus Chill Mat AWE1103X Bulk

Notebook Stand Targus Chill Mat AWE1103X Bulk

380,00 ден.   Спореди

General Features:
Color: Gray
Two (2) 3.0-inch fans
Ergonomic Designed Angle For Comfortable Typing
Anti-Slip Rubber Strips Prevents Notebook From Sliding
Sleek and space saving de...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 380,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
Color: Gray
Two (2) 3.0-inch fans
Ergonomic Designed Angle For Comfortable Typing
Anti-Slip Rubber Strips Prevents Notebook From Sliding
Sleek and space saving design
USB Powered
On/Off Fan Switch
Supports notebook up to 14-inches

Unit Dimensions:
1.0 x 12.5 x 10.0-inches (H x W x D)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка