Notebook Stand Omega Ice Cube up to 17"/2x14cm Fans/2x USB port/Black

Notebook Stand Omega Ice Cube up to 17"/2x14cm Fans/2x USB port/Black

  Спореди

Laptop cooler pad with two fans

Material: plastic+metal
Two fans
Product dimensions: 335*265*21mm
Fan size: 140*140*22mm(2PCS)
Product weight: 631g
Rotational speed:...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Laptop cooler pad with two fans

Material: plastic+metal
Two fans
Product dimensions: 335*265*21mm
Fan size: 140*140*22mm(2PCS)
Product weight: 631g
Rotational speed: 2600RPM
Voltage: 0.25A DC5V
Current: 1.75W
suitable for 10-17inch notebook

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка