Notebook Stand Omega Chilly up to 15.6"/16cm Fan/4 USB ports/Blue

Notebook Stand Omega Chilly up to 15.6"/16cm Fan/4 USB ports/Blue

  Спореди

Cooling Stand with fan and four USB ports
For notebooks and laptops from 10 "to 15.6"
Material: Metal and ABS
Dimensions (W / D / W): 360 * 265 * 22mm
Fan dimension: 160 * 160mm Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooling Stand with fan and four USB ports
For notebooks and laptops from 10 "to 15.6"
Material: Metal and ABS
Dimensions (W / D / W): 360 * 265 * 22mm
Fan dimension: 160 * 160mm
Speed: 900- 1000RPM
Fan Noise: 25dB (Min)
Lifespan: 30,000 hours
Max. air flow: 74.35CFM
Rated voltage: 5 VDC
voltage: 0.35 A
Output power: 1.75W
USB Port: 4 USB Hub
Weight: 510g
Color: Blue

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка