Notebook Sleeve Targus Ultralife Thin Edge up to 13.3" Purple

450,00 ден.   Спореди

Targus Ultralife Thin Edge Notebook Canvas Sleeve

General Features:
Color: Purple
Canvas material
Soft Anti-Scratch Interior
Velcro back pocket
Notebook Sleeve with...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Targus Ultralife Thin Edge Notebook Canvas Sleeve

General Features:
Color: Purple
Canvas material
Soft Anti-Scratch Interior
Velcro back pocket
Notebook Sleeve with magnetic flap front pocket
Fits most Laptops & Notebooks up to 16-inches in size

Unit Dimensions:
9.6 x 14.1 x 0.5-inches (H x W x D)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка