Notebook skin A4 GSE-17E Earth
Notebook skin A4 GSE-17E Earth

Notebook skin A4 GSE-17E Earth

  Спореди

A4-GSE-17E Notebook Skin (Earth)
Features
* Exceptional image quality
* Tailor-made to fit notebook sizes: 15.4",14", and 13" wide
* Self-adhesive backing - no damages on ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4-GSE-17E Notebook Skin (Earth)
Features
* Exceptional image quality
* Tailor-made to fit notebook sizes: 15.4",14", and 13" wide
* Self-adhesive backing - no damages on notebook surface once it is removed
* Waterproof & fade resistant surface
* Durable material will not fade or wash out colors keeping the notebook protected

Specifications
* 15.5(L) X 10.5(W) inches

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка