Notebook Mediacom SmartBook S140 Intel Atom Z3735F/2GB/32GB/14" HD LED/White/Win10

9.198,00 ден.   Спореди

Notebook Mediacom SmartBook S140 Intel Atom Z3735F/2GB/32GB/14" HD LED/White/Win10. Memory: 32GB Flash interna Display: 14” LCD 1366X768 - TN Processor: Intel® Atom™ Processor Z3735F System Quad Core ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.198,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Mediacom SmartBook S140 Intel Atom Z3735F/2GB/32GB/14" HD LED/White/Win10. Memory: 32GB Flash interna Display: 14” LCD 1366X768 - TN Processor: Intel® Atom™ Processor Z3735F System Quad Core 1.83GHz RAM: 2GB Networking: Wireless Connection: Bluetooth Audio Output: 3.5 mm headphone Additional Features: Camera 0.3Mpixel Built-in microphone Built-in speaker PC Interface: 2 USB 2.0 + 1 mini HDMI 1 micro SD up to 32GB Size & Weight: 350.5x236.6x20.5 mm & 1.545 g Operating System: Windows 10 Home Power: Rechargeable Li-poly battery (10000mAh) More Info: http://www.mediacomeurope.it/Prodotti/Scheda.aspx?XRI=2604
Гаранција: 12 месеци

Рам капацитет 2 GB
Дијагонала 14" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка