Notebook Lenovo Z51-70 i7-5500U/8GB/1TB+8GB SSHD/R9 M375 4GB/DVD-RW/15.6" Full HD/Black Silver/DOS

Notebook Lenovo Z51-70 i7-5500U/8GB/1TB+8GB SSHD/R9 M375 4GB/DVD-RW/15.6" Full HD/Black Silver/DOS

37.980,00 ден.   Спореди

Processor : Intel® Core™ i7-5500U up to 3 GHz 4M Cache
Memory: 8GB PC3-12800 DDR3L SDRAM 1600 MHz
Storage: Hybrid 1TB 5400 RPM+8GB SSHD
Graphics: AMD Radeon R9 M375 4GB
Display: 15....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 37.980,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor : Intel® Core™ i7-5500U up to 3 GHz 4M Cache
Memory: 8GB PC3-12800 DDR3L SDRAM 1600 MHz
Storage: Hybrid 1TB 5400 RPM+8GB SSHD
Graphics: AMD Radeon R9 M375 4GB
Display: 15.6" FULL HD 1920 x 1080
Optical Drive: DVD Recordable Dual Layer

Webcam: HD 720p camera (1M pixel)

Connectivity:
Bluetooth® 4.0
Intel® Dual Band Wireless-AC 3160
WiFi
10 / 100 / 1000M LAN

Connectors:
2 x USB 3.0
1 x USB 2.0
Audio Combo Jack
HDMI-out
2-in-1 (SD / MMC) card reader

Microphone Integrated microphone
Speakers\ Integrated stereo speakers with Dolby® Home Theater

Battery Up to 5 hours
OS: FreeDos

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка