Notebook Lenovo YOGA 510-14ISK i7-6500U 8GB/1TB/R5 M430 2GB/14" FHD IPS Touch/Bl/Win10

44.570,00 ден.   Спореди

Notebook Lenovo YOGA 510-14ISK i7-6500U 8GB/1TB/R5 M430 2GB/14" FHD IPS Touch/Bl/Win10

CPU: Intel® Core™ i7-6500U Processor (4M Cache, up to 3.10 GHz)/ RAM: 8G DDR3
HDD: 1TB HDD
D...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 44.570,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Lenovo YOGA 510-14ISK i7-6500U 8GB/1TB/R5 M430 2GB/14" FHD IPS Touch/Bl/Win10

CPU: Intel® Core™ i7-6500U Processor (4M Cache, up to 3.10 GHz)/ RAM: 8G DDR3
HDD: 1TB HDD
Display: 14.0 FHD IPS AG TOUCH + Camera
VGA: AMD R5 M430 2G
Ports: HDMI
Network: Wifi + 100/1000 LAN
Card reader: Yes
USB: 2x 3.0 & 1x 2.0
Sound: Integrated Stereo speakers with Dolby® Home Theater®
Weight: 1,8kg
Color: Black
OS: Windows 10 Home 64Bit

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка