Notebook Lenovo V110 i5-6200U/4GB/500GB/15.6" HD LED/Gigabit Lan/BT/DOS

Notebook Lenovo V110 i5-6200U/4GB/500GB/15.6" HD LED/Gigabit Lan/BT/DOS

25.480,00 ден.   Спореди

Processor : Intel® Core™ i5-6200U (up to 2.8 GHz 3 MB cache)
Memory: 4GB DDR4 SDRAM 2133 MHz
Storage: 500GB 5400 RPM HDD SATA
Graphics: Intel HD Graphics 520
Display: 15.6" HD Led 13...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 25.480,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor : Intel® Core™ i5-6200U (up to 2.8 GHz 3 MB cache)
Memory: 4GB DDR4 SDRAM 2133 MHz
Storage: 500GB 5400 RPM HDD SATA
Graphics: Intel HD Graphics 520
Display: 15.6" HD Led 1366 x 768
Optical Drive: No

Integrated Communications
Bluetooth® 4.0
AC WiFi 802.11
10/100/1000M ETHERNET

Ports
1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, RJ45, 2-in-1 card reader (SD/MMC), HDMI

Camera: HD webcam

OS: Free DOS

Battery type: 4-cell battery up to 5.5h
Weight: 1,9kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка