Notebook Lenovo V110 i3-6006U/4GB/500GB/15.6" HD LED/Gigabit Lan/BT/DOS

Notebook Lenovo V110 i3-6006U/4GB/500GB/15.6" HD LED/Gigabit Lan/BT/DOS

  Спореди

Processor : Intel® Core™ i3-6006U Processor (3MB Cache, 2.00 GHz)
Memory: 4GB DDR4 SDRAM 2133 MHz
Storage: 500GB 5400 RPM HDD SATA
Graphics: Intel HD Graphics 520
Display: 15.6" HD L...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor : Intel® Core™ i3-6006U Processor (3MB Cache, 2.00 GHz)
Memory: 4GB DDR4 SDRAM 2133 MHz
Storage: 500GB 5400 RPM HDD SATA
Graphics: Intel HD Graphics 520
Display: 15.6" HD Led 1366 x 768
Optical Drive: No

Integrated Communications
Bluetooth® 4.0
AC WiFi 802.11
10/100/1000M ETHERNET

Ports
1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, RJ45, 2-in-1 card reader (SD/MMC), HDMI

Camera: HD webcam

OS: Free DOS

Battery type: 4-cell battery up to 5.5h
Weight: 1,9kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка