Notebook Lenovo IdeaPad 305-15IBD i5-5200U 4GB/500GB+8GB SSHD/R5 M330 2GB/15.6" HD/DVDRW/Blue/DOS

26.738,00 ден.   Спореди

Notebook Lenovo IdeaPad 305-15IBD i5-5200U 4GB/500GB+8GB SSHD/R5 M330 2GB/15.6" HD/DVDRW/Blue/DOS

CPU: i5-5200U up to 2,7Ghz 3MB
RAM: 4GB DDR3 1600Mhz
HDD: 500GB HDD + 8GB SSD
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 26.738,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Lenovo IdeaPad 305-15IBD i5-5200U 4GB/500GB+8GB SSHD/R5 M330 2GB/15.6" HD/DVDRW/Blue/DOS

CPU: i5-5200U up to 2,7Ghz 3MB
RAM: 4GB DDR3 1600Mhz
HDD: 500GB HDD + 8GB SSD
Display: 15.6" HD TN Anti Glare 16.7M 1366x768
Graphics: AMD Radeon R5 M330 2GB
DVV-RW: yes
Wireless 802.11 a/c
Bluetooth: 4.0
LAN: 10/100/1000
USB 2.0: 2 x USB 2.0
HDMI: 1 x HDMI
RJ45: 1x RJ45
Audio-out: 1x Audio-out
USB 3.0: 1 x USB 3.0
Web Cam: HD
Card Reader: 4-in-1
SD, SDHC, SDXC, MMC
OS: DOS
Weight: 2,32Kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка