Notebook Lenovo B50-80 i3-4005U/4GB/500GB/15.6" HD LED/BT/Win7Pro

20.980,00 ден.   Спореди

Notebook Lenovo B50-80 i3-4005U/4GB/500GB/15.6" HD LED/BT/Win7Pro


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 20.980,00 ден.

пред 4 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 21.781,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Lenovo B50-80 i3-4005U/4GB/500GB/15.6" HD LED/BT/Win7Pro

Оперативен систем Windows 7
Рам капацитет 4 GB
Дијагонала 15.6'' Inches

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка