Notebook Lenovo 700 i7-6700HQ 8GB/1TB/GTX950M 4GB/15.6" Full lHD IPS/Backlit KB/White/DOS

Notebook Lenovo 700 i7-6700HQ 8GB/1TB/GTX950M 4GB/15.6" Full lHD IPS/Backlit KB/White/DOS

47.980,00 ден.   Спореди

Processor: Intel® Core™ i7-6700HQ 6M Cache, up to 3.50 GHz
Memory: 8GB DDR4 2133 MHz
Storage: 1TB HDD SATA
Graphics: NVIDIA GeForce GTX950 4GB
Display: 15.6" Full HD IPS AntiGlare LE...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 47.980,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor: Intel® Core™ i7-6700HQ 6M Cache, up to 3.50 GHz
Memory: 8GB DDR4 2133 MHz
Storage: 1TB HDD SATA
Graphics: NVIDIA GeForce GTX950 4GB
Display: 15.6" Full HD IPS AntiGlare LED Backlight (1920x1080)
Optical Drive: No

Intel Dual Band Wireless-AC
Bluetooth Version 4.0
Backlit Keyboard

Ports
2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, HDMI-out, 4-in-1 card reader (SD,SDHC, SDXC, MMC), audio combo jack
OS: FreeDOS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка