Notebook Lenovo 320 i5-7200U 8GB/1TB/940MX 4GB//15.6" Full HD/Gray /DOS

Notebook Lenovo 320 i5-7200U 8GB/1TB/940MX 4GB//15.6" Full HD/Gray /DOS

33.980,00 ден.   Спореди

Lenovo 320-15IKB
CPU: i5-5200U up to 3.10Ghz 3MB
RAM: 8GB DDR4
HDD: 1TB
Display:15.6" FULLHD LED (1920 X 1080)
Graphics: NVIDIA GEFORCE 940MX, 4GB GDDR5
DVV-RW: yes
WLAN ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 33.980,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Lenovo 320-15IKB
CPU: i5-5200U up to 3.10Ghz 3MB
RAM: 8GB DDR4
HDD: 1TB
Display:15.6" FULLHD LED (1920 X 1080)
Graphics: NVIDIA GEFORCE 940MX, 4GB GDDR5
DVV-RW: yes
WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100
Bluetooth: 4.0
USB 2.0: 2 / USB 3.0 x 1
HDMI: 1 x HDMI
Web Cam: HD
Card Reader: 4-in-1 SD, SDHC, SDXC, MMC
BATTERY Capacity 30 Wh Cells 2-cell
OS: DOS
Weight: 2,32Kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка