Notebook Lenovo 300-17ISK i5-6200U/8GB/1TB/DVDRW/17.3" HD+/Black/Win10

Notebook Lenovo 300-17ISK i5-6200U/8GB/1TB/DVDRW/17.3" HD+/Black/Win10

33.980,00 ден.   Спореди

Processor: Intel® Core™ i5-6200U up to 2.80 GHz GHz 3M Cache
RAM: 8GB DDR3 1600MHz
HDD: 1TB HDD 5400rpm
Display: 17,3 HD+ 1600 x 900 pixels GL
Gprahics: Intel HD
Optical Drive: D...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 33.980,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor: Intel® Core™ i5-6200U up to 2.80 GHz GHz 3M Cache
RAM: 8GB DDR3 1600MHz
HDD: 1TB HDD 5400rpm
Display: 17,3 HD+ 1600 x 900 pixels GL
Gprahics: Intel HD
Optical Drive: DVD Super Multi

Bluetooth 4.0
Gigabit LAN
Intel® Dual Band Wireless AC 3160

HDMI
USB 2.0 x2
USB 3.0 x1
Card Reader 4 in 1 (MMC, SDHC, SDXC, SD)

OS: Windows 10 Home
width: 418 mm
depth: 293 mm
height: 25 mm
weight: 3 kg


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка