Notebook Lenovo 110-15ISK i3-6100U 4GB/1TB/R5 M430 2GB/DVDRW/15.6" HD LED/DOS

Notebook Lenovo 110-15ISK i3-6100U 4GB/1TB/R5 M430 2GB/DVDRW/15.6" HD LED/DOS

19.980,00 ден.   Спореди

Processor : Intel® Core™ i3-6100U - 2.30 GHz GHz 3M Cache
Memory: 4GB DDR4 SDRAM 2133 MHz
Storage: 1TB 5400 RPM HDD SATA
Graphics: Radeon R5 M430 2GB
Display: 15.6" HD Led 1366 x 768...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 19.980,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor : Intel® Core™ i3-6100U - 2.30 GHz GHz 3M Cache
Memory: 4GB DDR4 SDRAM 2133 MHz
Storage: 1TB 5400 RPM HDD SATA
Graphics: Radeon R5 M430 2GB
Display: 15.6" HD Led 1366 x 768
Optical Drive: DVD Recordable Dual Layer

Integrated Communications
Bluetooth® 4.0
AC WiFi 802.11 b/g/n
10/100M ETHERNET

Ports
1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, RJ45, HDMI,card reader

Camera: HD webcam

OS: No OS

Battery - 4-cell (24Wh)
Battery Life

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка