Notebook Lenovo 110-15IBR N3060 4GB/500GB/IntelHD400/15.6" HD LED/DOS/Black

Notebook Lenovo 110-15IBR N3060 4GB/500GB/IntelHD400/15.6" HD LED/DOS/Black

11.980,00 ден.   Спореди

Display: 15.6" HD LED backlight, 1366 x 768, TN Panel
CPU: Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz) Processor
Graphics: Intel® HD Graphics 400
Memory: 4GB DDR3L 1600 MHz...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.980,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Display: 15.6" HD LED backlight, 1366 x 768, TN Panel
CPU: Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz) Processor
Graphics: Intel® HD Graphics 400
Memory: 4GB DDR3L 1600 MHz SDRAM
HDD: 500GB 5400rpm
ODD: NO
WEB Cam: 0,3MP with Mic
Ports: HDMI(Type A); USB 2.0 x 1; USB 3.0 x 1, RJ45 x1
Network: LAN 10/100Mbps
Wireless: Dual Band Wireless LAN
Bluetooth: Yes; 4.0
Card Reader: Yes, SD
Battery: Li-Ion 3-cell
OS: DOS
Dimensions: 38.18 x 25.80 x 2.46 cm
Weight: 2.2Kg


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка