Notebook HP 210 i3-4010U/4GB/320GB HDD/11.6" LED Touchscreen/BT/Win8.1PRO

22.990,00 ден.   Спореди

Notebook HP 210 i3-4010U/4GB/320GB HDD/11.6" LED Touchscreen/BT/Win8.1PRO


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 22.990,00 ден.

пред 4 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 23.356,00 ден.

пред 4 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 23.580,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook HP 210 i3-4010U/4GB/320GB HDD/11.6" LED Touchscreen/BT/Win8.1PRO

Рам капацитет 4 GB
Дијагонала 11.6" Inches

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка