Notebook Dell Latitude E7250 i5-5300U/8GB/256GB SSD/12.5" FHD Touchscreen/Win10Pro

Notebook Dell Latitude E7250 i5-5300U/8GB/256GB SSD/12.5" FHD Touchscreen/Win10Pro

  Спореди

Processor: Intel Core i5-5300U
Operating System: Windows 10 Pro
Memory: 8GB 1600MHz DDR3L
Hard Drive: 256GB SSD
Display: 12.5" FHD (1920 x 1080) Anti Glare Touchscreen Corning Gorila G...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor: Intel Core i5-5300U
Operating System: Windows 10 Pro
Memory: 8GB 1600MHz DDR3L
Hard Drive: 256GB SSD
Display: 12.5" FHD (1920 x 1080) Anti Glare Touchscreen Corning Gorila Glass
Wireless: Wireless-AC 7265 802.11AC
Bluetooth: Yes
Ports: SD card reader, 3 USB, HDMI, mDP, Network connector,
Weight: 1,25kg
Smartcard Reader

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка