Notebook Dell Inspiron 5568 2in1 i3-6100U/4GB/500GB/15.6" FHD Touch/Win10/Era Gray

Notebook Dell Inspiron 5568 2in1 i3-6100U/4GB/500GB/15.6" FHD Touch/Win10/Era Gray

29.980,00 ден.   Спореди

Processor : Intel Core i3-6100U Processor (3M Cache, up to 2.30 GHz)
Memory: 4GB DDR4 2133MHz
Storage: 500GB 5400RPM SATA
Graphics: Intel HD 520
Display: 15.6-inch FHD (1920 x 1080) ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 29.980,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor : Intel Core i3-6100U Processor (3M Cache, up to 2.30 GHz)
Memory: 4GB DDR4 2133MHz
Storage: 500GB 5400RPM SATA
Graphics: Intel HD 520
Display: 15.6-inch FHD (1920 x 1080) Truelife LED-Backlit Touch Display with Wide Viewing Angles
Optical: no

External Chassis Connections
HDMI™ 1.4a, USB 3.0 (2), USB 2.0 (1),Media Card (SD, SDHC, SD3.0, MS, MS Pro)

Camera
Widescreen HD 720p Webcam with Dual Digital Microphone Array

Wireless
Intel Dual Band Wireless-AC 3165 + Bluetooth 4.0

OS: Windows 10 Home 64

Audio: Stereo speakers + MaxxAudio

Battery: 42WHr, 3-Cell Battery (Integrated)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка