Notebook Dell Inspiron 3558 i5-5200U/6GB/1TB/IntelHD/DVD-RW/15.6" HD Touchscreen/Win10

28.712,00 ден.   Спореди

Notebook Dell Inspiron 3558 i5-5200U/6GB/1TB/IntelHD/DVD-RW/15.6" HD Touchscreen/Win10

Processor : Intel Core i5-5200U 2.7GHz 3M Cache
Memory: 6GB DDR3L 1600MHz
Storage: 1TB HDD Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 28.712,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook Dell Inspiron 3558 i5-5200U/6GB/1TB/IntelHD/DVD-RW/15.6" HD Touchscreen/Win10

Processor : Intel Core i5-5200U 2.7GHz 3M Cache
Memory: 6GB DDR3L 1600MHz
Storage: 1TB HDD
Graphics: Intel HD Graphics 5500
Display: 15.6 inch LED HD Touchscreen (1366 x 768)
Optical: DVD-RW

External Chassis Connections
HDMI™ 1.4a, USB 2.0 (3), Security slot, Media Card (SD, SDHC, SD3.0, MS, MS Pro), 10/100 RJ-45 Ethernet network

Camera: Yes

Wireless: Wireless-AC + Bluetooth 4.0

OS: Windows 10

Weight: 2,2kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка