NOTEBOOK CPU INTEL B960

13.369,00 ден.   Спореди

NOTEBOOK CPU INTEL B960


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 13.369,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NOTEBOOK CPU INTEL B960

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка