Notebook Battery HP for 250 G4 series

Notebook Battery HP for 250 G4 series

2.990,00 ден.   Спореди


Hardware compatibility

HP HS04 4-cell Notebook Battery is compatible with: HP 240 G4 Notebook PC; HP 245 G4 Notebook PC; HP 250 G4 Notebook PC; HP 255 G4 Notebook PC; Pavilion 14...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Hardware compatibility

HP HS04 4-cell Notebook Battery is compatible with: HP 240 G4 Notebook PC; HP 245 G4 Notebook PC; HP 250 G4 Notebook PC; HP 255 G4 Notebook PC; Pavilion 14-ac0XX; Pavilion 14-ac1xx; Pavilion 14-af0XX; Pavilion 14g-ad1XX; Pavilion 14q-aj1XX; Pavilion 15-ac0XX; Pavilion 15-af0XX; Pavilion 15g-ad0XX; Pavilion 15q-aj0XX;

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка