Notebook Battery 9 Cell 7800mAh 11.1V Compatible Acer Travelmate

Notebook Battery 9 Cell 7800mAh 11.1V Compatible Acer Travelmate

2.980,00 ден.   Спореди

Battery type: Li-ion Replacement battery; Capacity: 6600mAh; Voltage: Compatible with 10.8V; Cell: 9-cell; Color: Black ;
Battery Fit Part number: AK.009BT.078 AS10D AS10D31 AS10D3E AS10D41 AS10D5...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.980,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Battery type: Li-ion Replacement battery; Capacity: 6600mAh; Voltage: Compatible with 10.8V; Cell: 9-cell; Color: Black ;
Battery Fit Part number: AK.009BT.078 AS10D AS10D31 AS10D3E AS10D41 AS10D51 AS10D5E AS10D61 AS10D71 AS10D73 AS10D7E AS10D81
AS10G31 AS10G3E BT.00603.111 BT.00603.117 BT.00603.124 BT.00603.129 BT.00604.049 BT.00605.062 BT.00605.065 BT.00605.072
BT.00605.073 BT.00606.008 BT.00607.125 BT.00607.126 BT.00607.127 BT.00607.130 BT.0060G.001 BT.00903.013 LC.BTP01.027 LC.BTP01.030

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка