Notebook Battery 4 Cell 3000mAh 14.8V Compatible Lenovo

Notebook Battery 4 Cell 3000mAh 14.8V Compatible Lenovo

2.680,00 ден.   Спореди

For Lenovo
IdeaPad G400s Series, IdeaPad G400s Touch Series, IdeaPad G405s Series, IdeaPad G405s Touch Series, IdeaPad G410s Series, IdeaPad G410s Touch Series, IdeaPad G500s Series, IdeaPad G500...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.680,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


For Lenovo
IdeaPad G400s Series, IdeaPad G400s Touch Series, IdeaPad G405s Series, IdeaPad G405s Touch Series, IdeaPad G410s Series, IdeaPad G410s Touch Series, IdeaPad G500s Series, IdeaPad G500s Touch Series, IdeaPad G505s Series, IDEAPAD G505S TOUCH, IdeaPad G505s Touch Series, IdeaPad G510s Series, IDEAPAD G510S TOUCH, IdeaPad G510s Touch Series, IdeaPad S410p Series, IdeaPad S410p Touch Series, IdeaPad S510p Series, IdeaPad S510p Touch Series, IdeaPad Z50-70, IdeaPad Z710 Series, Z50-70, Z501

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка