Notebook Battery 4 Cell 2750mAh 14.8V Dell 3558

Notebook Battery 4 Cell 2750mAh 14.8V Dell 3558

3.280,00 ден.   Спореди

Battery type: Li-ion
Cell: 4 Cell
Voltage: 14.8 V
Capacity: 2750mAH/40WH
Replace Part Number: M5Y1K, WKRJ2, GXVJ3, HD4J0, K185W

Compatible with the following systems: Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.280,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Battery type: Li-ion
Cell: 4 Cell
Voltage: 14.8 V
Capacity: 2750mAH/40WH
Replace Part Number: M5Y1K, WKRJ2, GXVJ3, HD4J0, K185W

Compatible with the following systems:
Inspiron 14 (3451) (3458) P60G
Inspiron 14 (545) (5455) (5458) P64G
Inspiron 15 (3551) (3558) P47F
Inspiron 15 (5551) (5555) (5558) P51F
Inspiron 17 (5758) P28E
Vostro 14 (3458) P65G
Vostro 15 (3558) P52F

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка