Notebook Battery 4 cell 2600mAh 14.8V Compatible for HP 250 G3

Notebook Battery 4 cell 2600mAh 14.8V Compatible for HP 250 G3

2.580,00 ден.   Спореди

Voltage: 14.6V Capacity:2660mAh / 41Whr 4 cell Li-ion battery
Compatible with models : HP 240 G2, 240 G3, 250 G2, 250 G3, HP 14-g, HP 14-r, HP 15-g, HP 15-r, Compaq 14-a, Compaq 15-a


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.580,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Voltage: 14.6V Capacity:2660mAh / 41Whr 4 cell Li-ion battery
Compatible with models : HP 240 G2, 240 G3, 250 G2, 250 G3, HP 14-g, HP 14-r, HP 15-g, HP 15-r, Compaq 14-a, Compaq 15-a

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка