Notebook Battery 4 cell 2600mAh 14.6V Compatible for HP 250 G4

Notebook Battery 4 cell 2600mAh 14.6V Compatible for HP 250 G4

2.580,00 ден.   Спореди

Battery Type: Li-ion,
Cells: 4-cell,
Voltage: 14.6V.
Capacity: 2600mAh

Replacement part numbers
HS04 HS03 HSTNN-LB6V LB6U 807957 807956-001

Fit machine models
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.580,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Battery Type: Li-ion,
Cells: 4-cell,
Voltage: 14.6V.
Capacity: 2600mAh

Replacement part numbers
HS04 HS03 HSTNN-LB6V LB6U 807957 807956-001

Fit machine models
HP 240 G4 Notebook PC
HP 245 G4 Notebook PC
HP 250 G4 Notebook PC
HP 255 G4 Notebook PC HP Pavilion 14-ac0XX
HP Pavilion 14-ac1xx HP Pavilion 14-af0XX HP Pavilion 14g-ad1XX
HP Pavilion 14q-aj1XX HP Pavilion 15-ac0XX
HP Pavilion 15-af0XX HP Pavilion 15g-ad0XX HP Pavilion 15q-aj0XX,14-AN013nr ;
for HP PAVILION 15-AF131CA 15-AF131DX 15-AF135NR 15-AF137NR 15-AF139CA 15-AF147CA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка